Tevbe i Sayik ve Şeytan Haritası kitabı

Tevbei sayik kitabının pdf olarak indirme linkini aşağıda verdik, Dileyen kardeşlerimiz kitabı 0541 850 8467 numaralı hatları arayarak satın alabilirler. Kitabın pdfsinin yayınlanması için gerekli izinler yazarından alınmıştır. Kitabı ve pdfyi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ancak ticari amaçlarla kullanmak kesinlikle yasaktır. İçerisindeki tevbeleri bolca yapın. Ademoğlu ile şeytan arasında süren bu savaşa destek sağlamak isteyen kardeşlerimiz Şeytan haritası kitabınıda indirebilirler. Tevbe i sayik son baskıdır gözleriniz yorulmasın istiyorsanız yazıcıdan çıktı olarak kitabı çıkartabilirsiniz. Şeytan haritası kitabının pdfsi kısıtlı olarak yayınlanmıştır bunun sebebi ise bu konuda acemi olan arkadaşlarımızın şeytanın tuzağına düşmemesi içindir. Tevbei sayik kitabının içinde tevbe ve kefaret uygulamaları mevcuttur, Kitaptaki yer alan tevbeleri bolca yapın sadaka vermeyi ihmal etmeyin zaten gerekli talimatlar içerisinde mevcut. Şeytan haritası kitabını alan ve bunun sonucunda sayiklik ilmini öğrenen arkadaşlarımız şeytanlar ile cihad halindedir, Bu çok ciddi ve önemli bir görevdir. Sayik olmak sorumluluk gerektirir. Bu davaya hizmet etmek isteyen Allah yolunda ilmiyle cihad edebilir. Sayiklik ilmi çok önemli bir ilimdir, bu öğrenerek dünyevi amaçlar için kullanmayınız. Eğer dünyalık menfaatler için bu ilmi elde eder kendinizi zengin etmek için ya da saygınlık kazanmak adına bu ilmi icra ederseniz şeytan sizi avlayabilir kalbinize fitne sokabilir o nedenle ilmi Allah rızası için yapmak oldukça önem arzetmektedir.

Tevbei Sayik ve Şeytan haritası kitabının indirme linklerini aşağıda koyduk dileyen kardeşlerimiz indirip okuyabilirler. İsteyenlerde 0541 850 8467 numaralı hatları arayarak satın alabilirler. Kitabı  Kitabı yayınlamak için yazarından gerekli izinler alınmıştır, Kitabı yaymak paylaşmak dağıtmakta bi sakınca yoktur ancak kitabı ticari amaçlar güderek kullanmak yasaktır. Tevbei sayik kitabı tastamam olarak paylaşıldı, şeytan haritası ise kısmen sakıncalı kısımlar içerisinden alınarak yayınlandı. Bunun sebebi ise şeytanlar girdiği savaşta okuyan sayik adaylarının acemilik yapması halinde zarar görmemesi için yapılmıştır. Sayiklik ciddi bir ilimdir dünyevi zevkler için ilmi elde etmek doğru değildir. Kitapları internetten okumak zor geliyorsa yazıcıdan çıkararak normal kitap okur gibi okuyabilir tevbelerinizi yapabilirsiniz.

Şeytan haritası içerikleri

Şeytan haritası isimli kitap sayik olmak isteyen çevresindeki insanlardaki şeytanlarla savaşmak isteyen kişiler için en iyi ilimdir. İlmin bazı sakıncaları vardır bu nedenle uzman olmadan, kitaba tam olarak vakıf olmadan yapılmaya çalışılmamalıdır. Sizler sayik olma yolunda bir karar aldıysanız dünyevi zevklerden kısmende olsa vazgeçmeli helal dairesinden çıkmamalısınız eğer ilmi para için dünyevi çıkarlarınız için elde etmek isterseniz bu ilmi ticari bir amaç için yaparsanız Kuranı kerimde geçen  Bakara Suresi – 174-175. Ayetlerine muhatap olarak kötü bir iş yapmış olabilirsiniz bu gerekçeyle dünyevi çıkarlar için bu ilmi elde etmek doğru değildir. Ek olarak gönüllü sayikler isimli bir grup oluşturduk Türkiye’de bulunan sayikleri tek bir site altında toplamayı düşünüyoruz yeterli ilmi olan kardeşlerimiz başvuru yapabilirler. Bu ademoğlu ile şeytan arasında geçen büyük bir cihattır, bu cihadı hakkıyla yapabilmenin sırrı ise ihlas ve takvadan geçmektedir. Ülkemizde maalesef bu tür metafizik ilimler gerek dolandırıcılar gerek cinciler ve batıl ilim yapanlarca çokça suiistimal edilmektedir. Bizlerin sayikler olarak görevi bu batıl ilimlerin arasında doğru ilmi yapmak, insanları tevbeye davet etmek, sevk etmektir.  Sayik olmak oldukça ciddi bir sorumluluktur bu sorumluluğu üstlenmek, ilmi sonuna kadar doğru bir biçimde kullanmak ve Allah yolunda şeytanlara karşı bu ilimle cihat etmek gerekir. Gerekli tüm materyaller şeytan haritası isimli kitabın fiziksel olanın içinde bulunmaktadır, sakıncalı kısımlar ise acemilerin zarar görmemesi için bu sürümünde kaldırılmıştır. Bu internet sitesini kurmaktaki temel amacımız daha çok  bu ilmi öğrenmelidir. Aranızda bu ilme tamamen vakıf olan kardeşlerimiz varsa gönüllü sayikler isimli grubumuza katılabilirler.

Tevbei Sayik İçerikleri

Tevbe şeytana karşı kullanabileceğimiz en büyük silahtır, tevbe şeytanın cismini eritir. Seanslarda gördüğünüz gibi tevbe ettiğinizde, sadaka verdiğinizde ve kefaretleri yerine getirdiğinizde şeytanın nasıl bi duruma geldiğini zaten seans videolarında görebilirsiniz. Hala nefes yaşıyorsanız tevbe etmek için geç değil demektir ister 15 yaşında olun ister 75 yaşında olun herşeyi bırakıp tevbeye koşun Allaha yönelin. Çünkü Rabbimiz  Kuran’ı kerimde tevbeleri kabul edeceğini buyuruyor. Elimizde böyle bi imkan varken işlediğimiz her günaha tevbe etmeliyiz bu nedenle tevbei sayik isimli kitap tam teşekküllü bir tevbe kitabıdır. İçerik olarak tevbeler ve kefaretler bulunmaktadır.

Kitapların indirme linklerini ve videolu eğitimi aşağıda paylaştık, indirebilirsiniz.

Şeytan Haritası

Tevbei Sayik

Videolu Eğitim Seti