İstanbul Sayik, İstanbul Büyü bozma

Ünvanı:Spirütüalist

Fatih ışık 0 554 170 14 06 Manisa/Merkez

Adem Akbıyık 0 553 780 34 11 Avrupa yakası/Sarıyer tarafı

Halil Turgut 0 555 075 80 84 Avrupa Yakası/Sultangazi

Orhan Sevgi 0 534 764 96 37 İstanbul/Tuzla (Ücretsiz)

Önemli bir not: Sizden büyü bozuyorum diyerek para havalesi isteyen kişilere itibar etmeyin. Görüşmediğiniz bilmediğiniz kişilere para transferi yapmayın bu dalda çok dolandırıcı bulunmakta.

Musallat yaşıyorsanız ya da bunun gibi bir şey olduğunu düşünüyorsanız bu büyü olduğu anlamına gelmez işlemiş olduğunuz günahlar sebebiylede musallat yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle yaşadığınız olayı büyüye yormak yerine kendi işlemiş olduğunuz günahları gözden geçirin ve işlediğiniz günahlara tevbe edin sonrasında eksik zekatınız var ise onları tamamlayın. Sizler için alanında uzman kişileri internet sitemizde paylaştık kendilerinden konuyla alakalı destek alabilirsiniz.

Bizler gönüllü sayikler(sevkeden) grubu olarak manevi sıkıntılar yaşayan din kardeşlerimize seans şekilde hizmet veriyoruz. Bizler rukyeci,falcı,hadim, hüddam değiliz lütfen böyle taleplerle gelmeyin. Biz yalnız Allah rızası için tevbe ve duayı tavsiye ediyoruz. İnanın ki gideceğiniz hiçbir hoca size tevbe ve duayı tavsiye etmediği sürece bir sonuca ulaşamayacaksınız ve bu sizi şirke sokarak günah bataklığında boğulmanıza neden olacaktır. İnternette çok sayıda hacı hoca adı altında dolandırıcı gezmektedir ve bu insanlar sana büyü yapılmış sana muska yazılmış tarzında söyler söyleyerek sizin de başkalarına iftira atmanıza ve bedeninizde bir şeytan musallatı almanıza neden olur lütfen bu insanlar itibar etmeyiniz. Şeytanlar yalnızca bizim işlediğimiz hata ve günahlar sebebiyle musallat olabilir ki bunun kurandaki delilleri şunlardır Şeytanların kime ineceğini size haber vereyim mi? Onlar günaha, iftiraya düşkün olan herkese inerler (onlara kötülüğü telkin ederler). Bunlar, (şeytanlara) kulak verirler, çoğu da yalancıdır. Şuara 221-223

Harut İle Marut

Bu makalemizde dünyaya büyüyü getiren harut ile marut isimli iki meleği ve günümüzde halen yapılan büyüleri anlatacağız. Seslendirmeyi yapmaktaki amacımız günümüzdeki hoca adı altında büyü yapan kişilerin maskesini düşürmek. Harut ile marut adlı iki melek Allah tarafından insanlara büyü öğretmesi amacıyla görevlendirilmiş iki melektir. Bu olay Kuranı kerimdede yer almaktadır.Kuranı kerimde melekler büyü öğrenmek için gelen insanlara şöyle bir uyarıda bulunuyordu. “Biz ancak imtihan için gönderildik sakın büyü yapıp kafir olmayın” demedikçe büyü öğretmezlerdi. Ancak bu uyarılarına rağmen insanlar harut ile marut isimli iki melekten karı kocanın arasını ayıran büyüleri öğreniyorlardı. Sadece karı koca arasını ayırmak değil diğer yöntemlerlede büyüye başvurmak dinimizce yasaklanmış bir davranıştır. Allah kuranı kerimde büyüyü satın alanları şöyle uyarıyor; “Andolsun onlar büyüyü satın alanların ahirette nasibi olmadığını çok iyi biliyorlardı karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötü keşke bilselerdi. Rabbimiz kuranı kerimde bakara 102. ayetinde açık açık büyü yaptıranın ahirette nasibi olmadığı konusunda uyarıyor. Çok ama çok ağır bir günah. Gelelim günümüze internette bazı kişileri görüyoruz takkeli sarıklı ve görüntü olarak çok islami duruyor lakin bu kişiler içerisinde büyü ilmiyle ilgilenen kendini farklı yansıtan kişiler var. Bu türden kişileri tanımak ve ayırt etmek aslında oldukça basit Kişi muska yapıyorsa, anne adı baba adı bakım yapıyorsa ve medyumlarda ve büyücüler gibi davranış sergiliyorsa büyücü olma ihtimali yüksek. Peygamberimiz muska takmayı kesin surette yasaklamıştır ve her kim muska takarsa şirk koşmuştur diye buyurmaktadır. Bu sahte hocalar sizleri genelde Allahın ayetlerini yazıyorum diye kandırıyorlar, Allahın ayetlerini yazıyorum diyerek içinde çeşitli sayısal kodlamalar olan büyüleri veriyorlar. Kısacası size biri muska yazıyorsa takkesine sarığına aldanmayın, muska takmayın. Bazıları ise ritüel adı altında büyüler yapmaktadır. Bu kişilerde genelde muskaları kullanmaktadır muskalara yazdığı çeşitli simgelerle kişilerin iradesine hükmetmeye yönelik işlemler yapmaktadır. Bu kişiler büyüleri ritüel adı altında size uygulamaktadır. Adı büyü değil ritüel olur yani elmaya armut demek gibi şey diyebiliriz. Size önerim bu türden muskacı kişilerin peşine takılmayın eğer bu türden davranışlar sergilerseniz Allah muhafaza ahiretinizden olabilirsiniz.