Büyü Bozma, Büyü Nasıl Bozulur ?

Kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Öncelikle sizlerden büyü bozuyorum anne adı baba adı bakım yapan kişilerden uzak durun, para havalesi isteyen tanımadığınız bilmediğiniz kişilere para göndermeyin bu sektör büyük oranda dolandırıcılar tarafından suiistimal edilmektedir.  Beş yıl süren metafizik araştırmalarımız sonucunda bu makaleyi yayınlama ihtiyacı duyduk sizde kendinizde büyü musallat olduğunu düşünüyorsanız bu makale sizin için önemli olabilir. Mümkün olduğu kadar soru cevap tarzında makalemizi sürdüreceğiz.

Her musallat büyü müdür ?

Sizde musallat olması, işleriniz kötüye gitmesi ya da çeşitli paranormal olaylar yaşamanız kesin büyü belirtisi değildir. Rabbimiz Kuranı Kerimde bizlere musallat sebeplerinin günahlar olduğunu açıkça belirtiyor. Günümüzde bir çok dizi film sebebiyle insanlar musallat konusunda tamamen yanlış bilinçlenmiş durumdalar. Musallat yaşayan ya da işleri kötü giden bir bireyin aklına gelen ilk şey büyü yapıldığı oluyor halbuki musallatlar faiz yemekten, anneye itaatsizlikten, zinadan ve benzeri günahlardanda gelebilir yani her musallata büyü demek doğru değildir, ayrıca çoğunlukla musallat sebebi günahlar olmaktadır.

Anne adı baba adı bakım yapanlar neyin nesi ?

Biri sizlerden anne adı baba adı isteyip size bakım yapacağını söylüyorsa bu kişilerden uzak durun, Çünkü bunun islamiyette yeri yoktur. Bu kişilerin bir kısmına gittiğinizde takkeli sarıklı kişiler olduğunu görürsünüz sakın bu takvalı görünen hallerine aldanmayın anne adı baba adı bakım denilen olay kesinlikle islamiyette yasaklanmıştır yapmak doğru değildir.

Başlıca musallat belirtileri nelerdir ?

Takıntı musallat belirtilerinin en başında geliyor, bu temizlik takıntısı olabilir korku olabilir, aşırı şüphecilikte olabilir. Sizde musallat varsa size çok kuvvetli vesvese verebilir sizde aldanıp çeşitli takıntılar yaşayabilirsiniz. Bu şeytanın bilindik tuzaklarındandır. Sürekli fikirleriniz kendinizle çelişiyorsa ve sürekli beyniniz olumsuz telkinler üretiyorsa bu kuvvetli bir musallat belirtisi olabilir. Belirgin musallat belirtileri ise şizofreni hastalarında görülebilecek hallerdir diyebiliriz eğer bedeninizdeki musallat nedeniyle halüsinasyon görmeniz mümkündür bu vesvesenin bir üstü diyebiliriz. Ufo görmek, evliya görmek, peri görmek, cinlerle evlendiğini düşünmek gibi ileri düzey musallat vakalarıda vardır. Tabi hiçbir işinizin yolunda gitmemesi sürekli aksilikle karşılaşmanızda bir musallat belirtisi olabilir hatta musallat belirtileri kişiden kişiye farklılıkta gösterebilir kimi sesler duyar, kimi halüsinasyon görür, kiminde takıntı olarak ortaya çıkar ve bir sürü neden musallat belirtisi olabilir bizler ise yaygın olanları sizin için bu makalemizde yer verdik.

Musallat nelere sebep olabilir ?

Eğer namaz kılmıyorsanız ya da dini olarak çok fazla meyliniz yoksa içinizdeki musallat sakin bi şekilde davranır, musallat yaşıyorsanız bunun temel amacının sizleri ibadetlerden alıkoymak olduğunu unutmayın. Örneğin namaz kılmaya niyet ettiğinizde bir anda temizlik takıntısı belirebilir siz abdestim kabul oldu mu tevbem kabul oldu mu gibi gibi çeşitli vesveselere düşebilirsiniz. O yüzden ateistlerde haşa Allaha inanmayanlarda musallat vakası pek görülmez varsada kendini gizler çünkü zaten inanmıyan biri için şeytanın bi çaba içerisine girmesine gerek yoktur yani inanmayanlar şeytan için çantada keklik diyebiliriz. Musallat sizleri anne babanıza karşı kışkırtabilir, hiç olmadık nedenlerden dolayı anne babanıza kızabilir hatta öfke nöbetleri geçirtebilir. Aşırı cinsel istek ya da cinsel isteksizlik, eşcinsellik hem cinse ilgi duyma, çeşitli fiziksel hastalıklarada neden oldukları bilinmektedir.

Musallattan kurtulmak için nasıl bir yol izlemelisiniz ?

Musallattan kurtulma konusu ülkemizde ve dünyada çok suiistimal edildiği için öncelikle sizlere neler yapmamanız gerektiğini sıralıycaz. Muskacı, cinci, hüddamcı, yıldıznameci gibi yerlere gitmeniz doğru değildir onun yerine Allaha doğrudan sığınmalısınız. Öncelikle oturun işlemiş olduğunuz günahları düşünün neler yaptınız tek tek düşünün hepsine ayrı ayrı tevbe edin sonra iman tazeleme yapın. Felak nas okuyun bolca. Şeytaanlar günahla musallat olurlar yani bizler günah işlediğimizde ruhsat alırlar. Yaklaşık 5 binin üzerinde denenmiştir büyük bir kısmı kısmı günahtan geldiği ortaya çıktı. Eğer sizde birinin büyü yaptığını düşünüyorsanız kimseye iftira atmayın zanda bulunmayın çünkü buda şeytanın oyunlarındandır gözünüzle görmediğiniz kimseye büyü yaptı diye ithamda bulunmayın ki iftiradanda şeytan musallatı yaşamayasınız. Ek olarak internet sitemizde geniş kapsamlı metafizik kitabıda bulunmaktadır ücretsiz olarak indirip okuyabilir, bu konularda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.