3. Göz aktivasyonu ve tehlikeleri

Selamun Aleyküm arkadaşlar bu günkü konumuz 3. Göz aktivasyonu ve söylenen yalanlar. Daha önce 3. Göz ile alakalı bütün bildiklerinizi unutun, İnternette bakıyoruz bir çok kişi konuyla alakalı video yapıyor bir çoğunun bilgisi ise oldukça zayıf. Şimdi biz insan olarak sadece biyolojik bir canlı değiliz ruhsal olarak metafizik aleme açılan kapılarımızda var. İnternetteki bazı youtuberlar prim amaçlı teorik olarak derlediği bilgileri yayınlaması sonucu sizler 3. Göz açayım derken şeytanın kucağına düşüyorsunuz. Eğer islami olmayan bir kaynaktan 3. Göz açma vb ritüellere başvuruyorsanız bilin ki şeytan sizi ele geçirmek için pusuda bekliyor. 3. Göz açma, 6. His, astral seyahat gibi şeyler sizin için fantastik geliyor olabilir fakat iş sandığınız gibi değil. Size anlatılanlar nedeniyle büyük bi tuzağa çekiliyorsunuz, zihinsel kontrolü kaybediyorsunuz hatta aklınızın anahtarlarını bilerek fantastik bir macera uğruna şeytana teslim ediyorsunuz.

Peki 3. Gözümüzü açmayalım mı ?

Şimdi şeytanın sizi stratejik olarak nasıl ağına düşürdüğünü öğrendikten sonra 3. Göz konusu size cazip gelmeyecek, amacımız korkutmak değil doğru bilgiyi aktarmak. Beyni yüksek performans çalıştırmak için çeşitli egzersizler var, nefes alma verme ve benzeri gibi konumuz bu değil.

Gelelim şimdi nasıl aldatıldığınıza

İnternette meleklerle, rahmani varlıklarla konuşuyoruz diyen youtuberları görüyoruz. Şimdi şeytan burda önce o meleğe sizin tapmanızı sağlıyor yani o melek beni koruyor, koruyucu meleğim dediğiniz veya buna benzer cümle kullandığınızda şirk ağına düşüyorsunuz sonra, bu varlık size kendini melek olarak tanıtıyor öncesinde şirk koşarak islamdan çıkmanızı sağlıyorki tam kontrol sağlayabilsin çünkü bizler haşa Allaha ortak koşarsak esmaların koruma dairesinden çıkarız ve saldırıya açık hale geliriz. Bunu şöyle örneklendirebiliriz, savaştasınız ve size dost gibi görünen aslında düşman bir ülkeye yönetimi teslim ediyor ve bir anda bütün güvenlik önlemlerini iptal ediyorsunuz böyle bir şey.

Sonra neler oluyor ?

6. his denilen yöntemlerle beyninize istihbari yani cinlerin çevreden çaldığı bilgiler aktarılıyor siz ilham alıyorum sanıyorsunuz belli bir süre sonra sanki haşa geleceğini bildiğinizi düşünmeye başlıyorsunuz ve çevrenizdeki kişilerde bunu doğruladığı anda onlarında şirke düşme ihtimali oluyor. Bu konuyu 6. His isimli seslendirmemizde ele aldık.

Bazılarına görünüp kendisini uzaylı, reptilian, dünya dışı varlık gibi tanıtabiliyor bazen ise doğrudan Müslüman cin olduğunu söylüyor. Halbuki Allah kuranda cinlerden yardım almayı kesinlikle yasaklamıştır, bu konuyuda hüddam isimli videomuzda detaylıca yer verdik. Bu tür kişileri gözlemlediğinizde mutant bir insana dönüştüğünü kolaylıkla idrak edebilirsiniz hatta ileri seviye gidenler kendisini seçilmiş kişi bile ilan edebilir. Bu tür kerametlere islamda istidraç yani şeytani keramet denir. Bazılarıda var bunların aldatması sonucu metafizik uzmanıyım diye piyasaya karışıyor, reptilianlardan, uzaylılardan, meleklerden bahsediyor. Sadece şeytanın ona vermiş olduğu yalan bilgileri insanlara aktarıyor. İşte metafizik denilen olay böylesine karmaşık ve çetrefilli bir daldır. Sizin için bu yolda en iyi rehber kuran ve sünnettir eğer bu doğrultuda yol alırsanız şaşmazsınız bizler ahir zaman ümmetiyiz gözümüz açık olmalı.

Peki 3. Göz açma normalde yok mu ?

Kalp gözü denilen olay islamiyette var lakin o kadar çok zararlı bilgi varki ben beş yıldır metafizik dalda araştırma yapmış olmama rağmen kalkışmıyorum çünkü islamiyetin içerisinede sızmış. Takkeli sarıklı takvalı görünen insanların kuranda Allah uyarmasına rağmen cinlerle nasıl çalıştığını görüyoruz. En doğrusu islamiyeti doğru yaşamak ve bilinçli bir Müslüman olmak. Edindiğiniz bilgileri bu yola düşen kardeşlerimizle paylaşın neticede bu Ademoğlu ile şeytan arasında bir savaştır. Bu tür ilimlerle uğraştıysanız gerekli tevbeleri ve koruma dualarını yapın sonrasında iman tazeleyin bakın bakalım 6. His, uzaylı, melek kalıyor mu ortalıkta. Araştırmalarımızı yararlı buluyorsanız beğenip abone olabilirsiniz, Selam ve dua ile.