Bilinçaltı Kodlama, Programlama

Selamun aleyküm arkadaşlar bu seslendirmemizde bilinçaltı nedir, nasıl kodlanır ve bilinçaltını en iyi nasıl yönetiriz onu ele alacağız konunun anlaşılabilir olması adına sık sık örneklendireceğim takıldığınız yer olursa yorumlarda bunu belirtebilirsiniz.

Şimdi konumuza geçelim;

Bilinçaltı zihin beden bütünlüğünde kişinin işletim sistemidir.  Dünyaya geldiğimizde bilincimiz tam oturmuş olmasa bile bilinçaltımız tas tamam çalışmasını sürdürür örneğin 3 yaşındaki bir bebek elini çaydanlığa değdirmesi sonucu eli yandığında artık çaydanlıktan uzak durmaya başlar tam olarak aklı yoktur ama bilinçaltı hemen hafızaya bunu işler ve dikkat eder. Bilinçaltı hayvanlardada aktif çalışmaktadır O yüzden ödül ve ceza sistemi ile terbiye ettiklerini görebiliriz akıl çok yüksek olmadığı için bilinçaltı kullanım teknikleri ile eğitim verilir. Bilinçaltının temel çalışma prensiplerini iyice kavradıktan sonra ruhsal ve bedensel bütünlüğümüzü koruyabilir, başarı ve mutluluğu yakayalabiliriz hatta bununla sınırlı değildir başkalarının bize karşı olan davranışlarınıda değiştirebiliriz hatta onların bilinçaltında bize karşı nasıl davranılması gerektiği konusunda sınırlar oluşturabilir otorite kurabiliriz.

Bilinçaltımız saniyede 4 milyon bit bilgi üretirken, bilinç ise sadece 2 bin üretir. Bilinçaltımızı doğru kullandığımız takdirde hayatımızda istem dışı gelişen bir çok şeyi kontrol altına alabiliriz. Duygular, hisler, mutluluk, sağlık, bağımlılık gibi. 

Bilinçaltı hafızamıza Şartlanmaları nasıl işler ?

Bir annenin tabağı kırdı diye çocuğuna kızdığı zaman ilerleyen evrelerde çocuk büyüdüğünde ve tekrar tabak kırdığında çok eskiden yaşamış olduğunu anıyı hatırlamaz lakin bilinçaltı o anki hisleri ve duyguları ona tekrar yaşatır ve küçük bi sebep olsada üzülür. Eski yaşanmışlıklarımız bizim psikolojimizde ağır hasarlar oluşturabilir geçmişte yaşadığımız küçük bi olay bile bütün ömrümüzü büyük bi travma ile yaşamamıza neden olabilir.

Bilinçaltı Temel çalışma prensipleri nelerdir ?

Akıl gibi değildir, düzdür.

Çok güçlüdür bedenimizdeki tüm faaliyetleri sekteye uğratmadan yönetir.

Azim, üzüntü, sevinç, inanç, korku gibi duyguları depolar yönetir

Düşüncenin bilinçaltında önemi

Bilinç ve bilinç altı birbirinden çok farklıdır çok garip gelecek ama bilinçaltımızı %95 bilincimizi ise %5 kullanırız bu küçük oranlarda farklılık gösterir ama ipler genelde bilinçaltının elinde olur, davranışlarımızı o belirler.  Ana bilincimizi %5 kullanıyoruz diye üzülmeyin çünkü  eğer istersek ana bilincimizi bilinçaltının komutanı yapabiliriz, bilinçaltımızı tekrar kodlayabiliriz.

Bilinçaltımız nasıl manipüle ediliyor ?

Gerek firmalar olsun gerek bazı ideolojileri bize kakalamaya çalışanlar bu tür bilinçaltı oyunları sıkça oynarlar. En çok kullandıkları taktiklerin başında 25. Kare tekniği gelmektedir. Bilinçaltımızın bilincimizden çok daha hızlı çalıştığını belirtmiştik. Tvde sosyal medyada bazen video seyrederken videonun arasında bir saniyeden az kalmak üzere bir görsel görürüz hatta tıpkı arabanın selektör yapması gibi hemen gelip geçer. Bunu ana bilinci uyandırmadan bilinçaltına işlemek için yaparlar ana bilinç o an okumaya gücü yetmediği için bilinçaltı bunu direkt kabul eder ve bunun sonucunda ordaki dayatılan şeyi istemsizce kabul etmiş oluruz. En bariz örneğini Atiyenin aşkistan klibinde görebilirsiniz defalarca Hinduizm inancı ve buna dayalı yogayı farklı methodlarla tek klipte size empoze etmek ister. Bu bir tür komplo teorisi değildir yapılan davranışlar gayet bilinçli ve insanların bilinçaltını hedef almaya yöneliktir.

Konuyu daha fazla uzatmadan bilinçaltımızı nasıl kodlarız ona geçelim

Bilinçaltında 21 gün kuralı vardır, O nedenle bilinçaltını kodlamaya başladıktan sonra bunu 21 gün boyunca yapmalıyız bu şekilde sonuç alabiliriz aksi takdirde ana bilinç bilinçaltına galip gelemeyecektir.  Araba kullanmaya başladığımızda vitesi debriyajın yerini sinyali verirken düşünürüz ama belli bir süre sonra beyin bunu otomatiğe bağlar. Olumlama yapmak çok önemlidir. 21 gün üçerisinde sürekli yapmış olduğumuz olumlamalar  Olumlama yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç husus var öncelikle olumlama yaparken me mu ve benzeri ekleri kullanırken olumsuz ek kullanmayın örneğin mutsuz değilim yerine, mutluyum. Kötü değilim yerine iyiyim, umutmam yerine hatırlarım, Bunun gibi. Olumlama yaparken her olumlamayı yapmamak gerekir bazı olumlamalar bizim egomuzu yükseltir ve düşünmemizi engeller.

Şimdi ilk yapcağımız uygulama ana bilincin bilinçaltına nasıl tesir ettiğini tesir edeceğiz. Gece yattığınızda kendinize bir uyanma saati belirleyin gece 11de uyudurunuz diyelim sabah 8:10 gece kalkmak istiyorsunuz şunu söylemelisiniz.

Sabah sekize on geçe uyanacağım bunu onaylıyorum.

Sabah sekizde kalkacağım, kalkacağımı onaylıyorum.

Bilinçaltıma beni sekize on gece kaldırması için talimat veriyorum bunu onaylıyorum.

Bu bilinçaltına gönderilen örnek bir talimattır birkaç gün yaptığınızda verdiğiniz talimat doğrultusunda bilinçaltı sizi belirtmiş olduğunuz saatte uyandıracaktır.

Şimdi belirteceğim olumlamaları 21 Gün boyunca mümkün olduğu kadar boş kaldıkça yapın;

Kendimi iyi hissediyorum, onaylıyorum.

Hafızam ve zekam çok iyi buna şükrediyorum ve onaylıyorum.

Bana verilene şükrediyorum, Allahın beni kusursuz yarattığını onaylıyorum.

Bana verilen nimetlerin değerini biliyorum bunun için teşekkür ediyorum.

Kendimi çok mutlu ve neşeli hissediyorum bunu onaylıyorum.

Bunlar kalıplardır kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Bunları yaparken korunmayıda ihmal etmeyin tvde ve başka platformlarda size subliminal mesaj veren, farklı ideolojileri ve ürünleri size bu tür saldırılarla empoze etmeye çalışanlara dikkat edin, Sürekli sorgulayın ana bilincinizin paslanmasına izin vermeyin onu hep güncel ve aktif çalışır durumda tutun aksi takdirde bazı kurum ve kişilerin sizlere subliminal mesaj vermelerine müsaade ederseniz sürüdeki koyundan farkınız kalmaz.  Ek olarak en iyi bilinçaltı Kuranı kerimdeki dualardadır, objetif olarak baktığınızda ayetlerin nasıl sizin yapınızı düzeltmeye yönelik olduğunu görebilirsiniz. Bu bizim size dayattığımız bir ideoloji değil. Verdiğiiz kurallar doğrultusunda muhakkak meali okuyun.  Tam bir bilinçle okuyup anlamayın deneyin. Başka olumlamalar denemeyin örneğin yoga farklı meditasyonlar gibi çünkü bazı olumlamalar yaparken beynimizde uzun vadede metafiziksel olarak tahribat oluştrmaktadır. Araştırmalarımızı faydalı buluyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz, Selametle.

Ayrı;

ETME CAHİLLE MUHABBET KÜSTÜRÜRSÜN SİLME CAM KIRINAN GÖTÜNÜ KESTİRİRSİN

Atesitlerle hiçbi