Deccaliyet ve Bilinçaltı Manipilasyonu

Selamun Aleyküm arkadaşlar youtube platformundaki bilgi kirliliğini kaldırmak adına yeni bir seslendirme ile karşınızdayız. Bilinçaltı nedir ve deccaliyet sistemi bunu nasıl kötüye kullanıyor onu ele alacağız. Bilinç ve bilinç altı birbirinden çok farklıdır çok garip gelecek ama bilinçaltımızı %95 bilincimizi ise %5 kullanırız bu küçük oranlarda farklılık gösterir ama ipler genelde bilinçaltının elinde olur, davranışlarımızı o belirler. Bilinçaltı en iyi uykuda çalışır. İnsan sürekli oto pilot modundadır çoğu yapmış olduğumuz hamleleri akılla değil bilinçaltı yardımıyla yaparız. Kısacası Düşünmeden yaptığımız her şey bilinçaltı tarafından yönlendirilir. Örneği araba kullanırken bir yere gitmek istediğimizde bunu bilinçaltımız yardımıyla yaparız ana bilincimizi kullanmadan gideriz bazı şaşırdığımız yerlerde zihnimizi kullanarak hatırlamaya çalışırız. Vucudumuzda organlarımız çalışırken nasıl çalıştığını bilmeyiz kalbimize dur yavaş at diyemeyiz bunlar hepsi ana bilincin dışında bilinçaltının görevidir. Bilinçaltımız saniyede 4 milyon bit bilgi üretirken, bilinç ise sadece 2 bin üretir. Duygular, alışkanlıklar, rüya, dil sürçmeleri, vücudunuzdaki faliyetler bilinçaltında gerçekleşir. Bilinçaltı güçlü ve işlevsel gözüksede zihinden çok farklıdır. Hiçbir olumsuz eki algılayamaz örneğin, araba düşünme dediklerinde araba düşünür, yemeği bitirme dersiniz bitir anlar, espri mecaz yeteneği yoktur. Mesela bir arkadaşınızın gelirken kolay almasını istiyorsunuz eğer siz gelirken kola almayı unutma derseniz karşıdakinin bilinçaltı unut olarak algılar onun yerine gelirken kola al demek daha akılda kalıcı olur. Bilinçaltının bir diğer yönü ise tavsiyeye aldanmasıdır, tıpkı yüksek işlemcili bilgisayar gibidir. Güçlüdür ama düzdür.

Kolay anlamanız için bunuda örneklendirelim;

Bu yöntemi en çok şirketler pazarlama amacıyla kullanırlar, Tvde biri kolayı içer çok rahatlar, ya da markete gider şampuan almak ister bir çok ürünün arasında gider seçili ürünü alır ürünü doğrudan tanıtmazlar çünkü bilinçaltınız markete girdiğinizde sizi yönlendirir. Böylelikle serinlemek istediğinizde aklınıza o kola gelir, Şampuan almaya gittiğinizde bilinçaltı reklamda gördüğünüz market sahnesini hatırlar istemsizce eliniz o marka şampuana gider. Kısacası eğer bilinçaltı çalışma sistemini kullanmayı iyi bilmezsek, aklımızı kullanmazsak sürülerdeki koyunlardan farkımız kalmaz.

Peki deccaliyet sistemi ile ne alakası var ?

Bilinçaltı sistemini anlatma sebebimiz deccaliyet sisteminin bilinçaltınızı nasıl kontol altına aldığını daha kolay anlamanız için verilen ön bilgidir. Her yerde tek göz görüyoruz, nereye baksak tek göz var birileri gözümüze sokarcasına bunu yapıyor ve bunu yapanlar eleştiriye açık. Deccaliyet sistemi olsun, deccal firmaları olsun bunların hiçbiri zihninizi yormasın çünkü istedikleri sizin zihninizin boş şeylerle oyalanması ve bunları dile getirerek deccalin ekmeğine yağ sürmeyin onun yerine onların yapsak istediklerine odaklanın aklınızı kullanın sonucu düşünün. Bir çoğumuz Elhamdülillah Müslümanız deccaliyet sistemi konusunda az çok hadisler ışığında bilgimiz var ve deccaliyet sistemi bize bir şeyi dayatmaya çalıştığında ya da sevimli hale getirmeye çalıştığında aklımız buna dur diyor çünkü beyinde o konu hakkında bilgi var o nedenle akıl devreye giriyor lakin yeni nesil için aynı şey geçerli değil o yüzden deccaliyet sistemi en çok çizgi filmlere çalışıyor, sürekli çizgi filmlerde deccali görmemizin yegane sebebi budur çünkü bir çocuk dünyaya geldiğinde biz bireyler olarak tvde çocuğu deccalin eline bırakıyoruz ve deccal onun bilinçaltını işgal ediyor bunun sonucunda ateist, eşcinsel, cinsellik düşkünü, materyalist düşünceye sahip moda delisi özenti nesiller yetişiyor.

Bunuda Örneklendirelim;

Çocuk çizgi filmde eş cinselliği çok normal ve keyifli bir şekilde gördüğünde ilerde bu davranışına yansıyor ve eş cinselliğe meylediyor bilinçaltı onun keyifli olduğunu telkin ediyor.

Çizgi filmlerde birileri şeytana sempati gösteriyor çocuk şeytanı sempatik bi varlık oldunu düşünüyor yeni nesile dikkat edin giyim tarzları alışkanlıkları değişti.

 Resimde gördüğünüz Heykele bakın şeytan açıkca çocukları hedef alıyor çünkü şimdiki nesil bilinçli. Artık deccal tek gözlü canavar deccalin yaptıkları vs konuşmak yerine savunmaya geçmeliyiz, çünkü bu adamlar resmen cambaza bak oynuyor biz ise sürekli oyalanıyoruz, sürekli bir olay yapıyor herkes peş peşe bunu yorumluyor çok gereksiz bir laf kalabalığı var.

Peki Şimdi Deccalin saldırı stratejisini kavradık, ne yapmalıyız ?

Kardeşiniz, çocuğunuz, kendiniz hiç farketmez bilinçaltınıza olumlu telkin verecek şeyler izleyin, aktiviteler yapın. Çocuğunuzun çizgi film ihtiyacını öğretici dini çizgi filmlerle giderin, denetleyin. Bilinçaltınızı manipüle eden şeylerden uzak durun, neyi neden yapıyorsunuz sorgulayın. Dışarı çıktığınızda insanları gözlemleyin her sene trend varsa tvde internette ne çıkıyorsa nasıl tabi oluyorlar izleyin, gözlemleyin. Uyanın, çevrenizi uyandırın.

Kuranda bir çok yerde bahsettiği gibi;

Hâlâ akletmeyecek misiniz?– (Araf, 169 – Bakara, 44)

Hâlâ aklınızı kullanmaz mısınız? (Enam,32–Yunus,16)

Hâlâ aklınızı kullanmıyor musunuz? (Müminun, 80)

Hâlâ akıl etmeyecek misiniz? (Kasas, 60)

Bir dahaki seslendirmemizde Bilinçaltını kodlayarak günlük hayatımızdan nasıl verim alabiliriz, bilinçaltının biyokinezi ile alakası isimli videomuzu paylaşacağız. Araştırmalarımızı yararlı buluyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz. Selam ve dua ile…